Covid

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne od 16.03.2020 wprowadziliśmy nowe zasady działalności Arbormed, które na bieżąco są aktualizowane. Wprowadziliśmy możliwość wystawienia recepty zdalnie (czytaj więcej) po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z lekarzem tel. 519 795 794  

Drzwi do ARBORMED zamykane są na klucz – lekarz osobiście wprowadza, oraz wyprowadza pacjenta z placówki. Pacjenci umówieni na wizytę wchodzą pojedynczo ( bez osób towarzyszących) . Osoby oczekujące na wizytę prosimy o pozostanie w samochodzie , lub utrzymywanie  2-metrowego odstępu od innych  oczekujących.

Po wejściu do ARBORMED każdy pacjent zostanie poproszony o podpisanie oświadczenia, którego treść można znaleźć tu. Każdy pacjent będzie zobowiązany do umycia i zdezynfekowania rąk, oraz założenia maseczki ochronnej udostępnionej przez nasz personel. Także nasi pracownicy będą używać środków ochrony osobistej (maseczki, półmaski, przyłbice, rękawiczki diagnostyczne).

W przerwach miedzy przyjęciami pacjentów będzie wykonywana dezynfekcja sprzętu zatem, aby uniknąć długiego oczekiwania na wizytę prosimy o zgłaszanie się punktualnie o wyznaczonym czasie – nie trzeba przyjeżdżać wcześniej.

Przepraszamy za niedogodności, ale wynikają one z troski o bezpieczeństwo naszych pacjentów i personelu.

PAMIĘTAJ!!!

Jeśli jesteś objęta/objęty izolacją, kwarantanną, albo nadzorem epidemicznym.

Masz objawy przeziębienia , gorączkę , biegunkę , duszność, zaburzenia węchu i smaku.

Wróciłeś niedawno zza granicy.

Miałeś w ciągu ostatnich dwóch tygodni kontakt z osobą podejrzaną o zarażenie koronawirusem (2019-nCoV)

NIE ZATAJAJ POWYŻSZYCH INFORMACJI PRZED LEKARZEM BO MOŻE TO NARAZIĆ  NA NIEBEZPIECZEŃSTWO UTRATY ZDROWIA I ŻYCIA NASZ PERSONEL,ORAZ INNYCH PACJENTÓW.

POSTĘPUJ ODPOWIEDZIALNIE

ODWOŁAJ WIZYTĘ TELEFONICZNIE !!!

NIE PRZYCHODŹ OSOBIŚCIE DO GABINETU , ANI NIE WYSYŁAJ DO LEKARZA NIKOGO ZE WSPÓLNEGO DOMOSTWA!!!

POZOSTAŃ W DOMU I PILNIE ZADZWOŃ POD NUMER TELEFONU

800 190 590 

numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.